Lietotāji forumā laipni aicināti ieteikt jaunus uzņēmumus un cilvēkus, kuru iekļaušana šajā galerijā būtu pamatota

 

SIA "AGN" un tās direktors Agris Nagliņš.

Lai īstenotu savu būvju kompleksa ieceri, gatavi iznīcināt Juglas dzīvnieku patversmi, kura nesavtīgi un uz entuziasma pamatiem darbojas jau ilgus gadus, dodot patvērumu un mīlestību pamestiem dzīvniekiem. Interesanti, ka internetā par pretenciozo SIA "AGN" pieejama visai skopa informācija, pat tās logotipu vai direktora A.Nagliņa fotogrāfiju neatradām.

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas Satiksme" vadītājs Leons Bemhens.

Komentārus neprasa.SIA "Grantex"

Gluži tāpat kā gadījumā ar SIA "Agni", par šo uzņēmumu, kurš gatavs, ignorējot rīdzinieku protestus, apbūvēt Mazo Arkādijas parku, arī šajā gadījumā atrodama vienīgi skopa informācija - adrese, reģistrācijas numurs. Nedaudz vairāk kādā publikācijā izdevās uzzināt par šīs firmas pārstāvi Reini Raznaču, kurš dažus gadus atpakaļ pārdevis 26 ha zemes par vienu miljonu, tiesa, pircēju, viņš pat neatceroties.

Kampaņa LIVE RĪGA

Kampaņas mērķis saskaņā ar oficiālo versiju bija piesaistīt Rīgai tūristus no visas pasaules. Neraugoties uz izmaksām, kas tika ieguldītas veidojot aģentūras, birojus ar labi apmaksātām darbavietām, kuru uzdevums bija attīstīti un realizēt šo projektu, fakti liecina, ka projekts savu mērķi nav attaisnojis.

Reklāmas aģentūras MOOZ radošais direktors Ēriks Stendzenieks.

Kā pats par sevi izsacījies - reklāmists pēc profesijas un aicinājuma. Tas viegli izskaidro viņa ticību tam, ka patēriņa veicināšana, kas ir reklāmas faktiski vienīgais mērķis, jau tā apjukušajā sabiedrībā nozīmē palīdzēt klientam izvēlēties. Veicinājis arī apšaubāmu politisko spēku patēriņu un palīdzējis sabiedrībai izdarīt "pareizo" izvēli.

www.draugiem.lv. Jādomā, gandrīz ikkatrs esat šī portāla lietotājs. Bet cik bieži esat padomājuši par to, ka draudzība šajā portālā atšķiras no patiesas draudzības pagalmā? Vai esat padomājuši, cik pamatotas ir prasības norādīt "īsto vārdu", ievietot  tikai "savu" profila foto? Vai īstie draugi Tevi nepazītu arī pēc iesaukas? Par to atsevišķs stāsts šajā lapā.


Kinoteātris "Cinnamon". Šoreiz nerunājam par viņu repartuāru, bet par attieksmi pret darbā pieņemtajiem cilvēkiem vai arī tiem, kas tikai vēlētos tur strādāt. Raksts par viņiem atrodams mūsu sadaļā "Stulbums un ņirgāšanās darba tirgū".
DAŽUS

 

This free website was made using Yola.

No HTML skills required. Build your website in minutes.

Go to www.yola.com and sign up today!

Make a free website with Yola